Regnskap 2019

Vi har i det lengste utsatt årsmøtet for 2020 også, i håp om at vi kunne avholde det ut på høsten i år, men som dere forstår er det ikke mulig å samle våre medlemmer til dette denne høsten heller.

Styret har vurdert om vi skulle kjøre det som et online-møte i steden, men vi tror det ville ført til få deltakere og lite engasjement. Vi har derfor bestemt oss for å utsette dette til påsken 2021 i steden. Vi vil da presentere årsberetning og så videre samlet for de siste to årene.

Vi har imidlertid for ordens skyld lagt ut regnskapet for 2019 på våre hjemmesider slik at våre medlemmer kan ha innsikt i økonomien vår allerede nå. Dersom du har noen spørsmål eller innspill til dette, ta gjerne kontakt med oss på post@sondreble.org.

Du finner regnskapet for 2019 her.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

*